Valná hromada 2019

Nejen z povinnosti, ale tentokrát i z důvodu zákonné změny ze sdružení na spolek, byla letošní valná hromada trochu jiná než ty předcházející. V důsledku těchto změn bylo potřeba řádně vše probrat a prohlasovat, což se taklé stalo a dá se říct, že v rámci drobné reorganizace nakonec   nezůstal kámen na kameni.

Nicméně díky řádné předcházející přípravě realizačního týmu (tímto mu ještě jednou děkuji) bylo vše připraveno a tak už všem stačilo vyposlechnout vždy dané téma a následně vyjádřit svůj názor prostřednictvím hlasování. Na přetřes tak přišly např. nové   stanovy klubu, nové registrace, přihlášky, znění provozního a výukového řádu, členské příspěvky + ceník kurzovného, členské průkazy atd.

Valná hromada byla zajímavá i tím, že se sešlo opravdu velké množství Kali-bojovníků, kteří tak projevili zájem nejen o cvičení, ale i o to, že jim není lhostejný ani chod klubu a náležitosti s tím spojené. Zároveň se tak vytvářela i strategie pro další období, objevily se nové nápady, podněty a vize, které se promítly do snahy o jejich téměř okamžité realizování. Toto až nečekané nadšení mne velice potěšilo a doufám, že nezůstane jen u něj a v budoucnu se tak promění v realizované činy.

      Děkuji všem zúčastněným a těším se na další parádní cestu Kali.

      Aleš


 
Zobrazeno 10986 krát

KALENDÁŘ AKCÍ

po út st čt so ne