Kali pro lepší život

SEMINÁŘ
5
DSCF3674-2_2
  20. duben 2024 09:30 - 17:30

  loděnice AC Sparta, U ledáren 80, Praha 4 - Braník

Kali je nejen staré bojové umění s bohatou historií, ale jeho kvality a možnost přesahu lze aplikovat i do dnešních dnů. V tomto semínáři se zaměříme na rozšířené základy, které budeme aplikovat jak beze zbraně, tak i se zbraní. Na závěr se nám vše prolne v jeden celek, který je možné při pravidelném cvičení dále rozšiřovata stavět na něm své další techniky a schopnosti i do budoucna. V mnoha ohledech si tak ukážeme kterak Kali napomáhá vyšší kvalitě života a jak se na něj dívat z dnešního pohledu tak, aby se stalo životní cestou.

Seminář je určen jak pro ty, kteří s Kali začínají, ale i těm, kteří již nějaké zkušenosti mají a chtějí se zdokonalit či jen upevnit a vylepšit své již nabyté dovednosti a posunout se tak na pomyslném bojovém žebříčku zas o kousek dál. Podmínkou je dobrý zdravotní stav a chuť učit se novým věcem - a bude jich dost. 

Výuka bude probíhat pod vedením hlavního instruktora Pekiti Tirsia Kali Czech Republic (Mandala 5.Hagdan) a silver instructor Armadong Kali Czech Republic Aleše Brunnera, který je přímým žákem Tuhona Uliho Weidle, členem evropské organizace Pekiti-Tirsia Europe a organizace Armadong Kali.

Začátek semináře: 9:30 hod na adrese: U ledáren 80, Praha 4 - Braník (loděnice Sparta) a předpokládaný konec cca v 17:30hod.

Vybavení: alespoň 2x ratanová tyč, 2x cvičný nůž, 1x reálný, cvičební oblečení + boty do tělocvičny i na ven, jídlo a pití - vybavení je možno po předchozí domluvě zapůjčit na místě. Pro pokročilé cvičence i rukavice a přilba.

Registrace: nutná (vpravo nahoře), počet míst omezen.

Cena - platba předem na tréninku nebo na č.ú.: 2077260002/5500
1.500 Kč (65€)

 

Telefon:
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Seznam termínů


  • 20. duben 2024 09:30 - 17:30

Powered by iCagenda

KALENDÁŘ AKCÍ

po út st čt so ne