Dlouhá tyč - Sibat

SEMINÁŘ
4
_MG_7092
  18. květen 2024 09:15 - 17:30

  loděnice AC Sparta, U ledáren 80, Praha 4 - Braník

Sibat je zbraní, která má hluboké kořeny u filipínských kmenů, kteří tuto zbraň používali k přežití a obstarání potravy. Je i výborným nástrojem pro trénink a rozvoj dynamické (funkční) síly, rychlosti, vzdálenosti a přesnosti úderů. Zároveň rozvíjí odvahu a odhodlání, které jsou pro boj více než podstatné. Techniky Sibatu jsou vhodné i pro správné provedení úderů jinými zbraněmi, ale i pro velmi efektivní obranu beze zbraně. Výuka je sice náročná, ale s velice efektivními výsledky.

Tentokrát se však zaměříme jak na jeho dlouhou, tak i kratší verzi, někdy taktéž nazývanou Tapado cca 110-130cm, která je ve své formě mnohem dynamičtější, ale zároveň dosti náročná na pohyb a vnímání prostoru. Intenzivní a velice náročná forma, přesto však vždy velmi zábavná.

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit, poznat něco nového a nebojí se máknout. Podmínkou je dobrý zdravotní stav a chuť učit se novým věcem. Nečekejte žádné nudné povídání a zbytečnou omáčku - seminář bude velice intenzivní.

Výuka bude probíhat pod vedením hlavního instruktora Pekiti Tirsia Kali Czech Republic (Mandala 5.Hagdan) a Armadong Kali Czech Republic Aleše Brunnera, který je přímým žákem Tuhona Uliho Weidle, členem evropské organizace Pekiti-Tirsia Europe a organizace Armadong Kali.

Začátek semináře: 9:15 hod na adrese: U ledáren 80, Praha 4 - Braník (loděnice Sparta) a předpokládaný konec cca v 17:30hod.

Vybavení: 1x tyč cca 2m a 1x tyč délky cca 120-130cm (tyče ideálně ratanové, ale mohou být i z jiného odolného materiálu), hokej. rukavice, chrániče loktů, přilba, cvičební oblečení na venkovní aktivity, jídlo a pití - vybavení (vyjma rat. tyčí) je možno po předchozí domluvě zapůjčit na místě.

Registrace: nutná (vpravo nahoře), počet míst omezen.

Cena - platba předem na tréninku nebo na č.ú.: 2077260002/5500
1.500 Kč (65€)

 

Telefon:
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Seznam termínů


  • 18. květen 2024 09:15 - 17:30

Powered by iCagenda

KALENDÁŘ AKCÍ

po út st čt so ne