Všem těm, kteří ke svému výkonu povolání, a to se zbraní či bez, potřebují účelnou a efektivní sebeobranu nebo specifické prvky boje a z hlediska výkonu jejich činnosti není možné ani žádoucí studium jakéhokoliv bojového umění, jsou určeny následující řádky.

Pro specifické potřeby těchto složek, útvarů či malých skupin (jedná se většinou o různé útvary armády, policie, bezpečnostní služby, záchranou službu, hasiče, ale i úředníky vykonávající své povolání v rizikovějších místech s možností fyzického napadení) máme připraveny konkrétní programy vzdělávání v oblasti sebeobrany - od verbálního po fyzické napadení, kde v rámci daného programu se řeší konkrétní situace a jejich možnosti.

Boje a obrany se zbraněmi (pepřový sprej, teleskopický obušek, pouta, tyčové zbraně a zbraně řezné či bodné) včetně střelných, kde opět je vše přizpůsobeno daným podmínkám a možnostem zúčastněných osob. Do této oblasti spadá: výcvik se zbraní a její dokonalé ovládání, pochopení funkčnosti a možnosti jejího využití, taktika a strategie, následná obrana s touto konkrétní zbraní a posléze i možnosti obrany proti napadení se zbraní. Součástí těchto programů může být i vysoce odborný blok o chování a strategii v krizových situacích, včetně požárů, živelních katastrof a poskytnutí první pomoci. 

Všechna naše školení jsou vysoce kvalifikovaná a odzkoušena praxí u již výše zmíněných útvarů. Ke specifickým činostem školení využíváme odborníky z řad integrovaného záchraného systému, příslušníky ze speciálních útvarů armády a policie, specialisty na právní problematiku apod.

Konkrétní téma a zaměření je vždy v rukách klienta a následný postup je předmětem jednání. Pokud vás tato nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

KALENDÁŘ AKCÍ

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31