Soukromé lekce probíhají ve všední dny vždy v po - čt od 8:00 do 14:00 hod. V tomto rozmezí je možno domluvit termín výuky. Ta se odehrává dle potřeby, zaměření a možností buď v tělocvičně v Braníku nebo na jiném, předem smluveném místě. Vzhledem ke značné vytíženosti je potřeba vždy včasná rezervace daného termínu.

 TĚLOCVIČNA BRANÍK
  8:00 - 14:00 18:30 - 20:30  
Pondělí soukromá výuka skupinový trénink  
Úterý soukromá výuka    
Středa soukromá výuka skupinový trénink
Čtvrtek soukromá výuka    
Pátek trénink uzavřené skupiny    
Sobota, Neděle semináře a soukromé hodiny dle domluvy

Vše podstatné se dozvíte na místě. Jestli však přece jen potřebujete ještě nějaké upřesňující informace můžete kontaktovat šéfinstruktora Aleše Brunnera.
Ostatní tělocvičny mají časový rozvrh dle vlastního rozpisu viz. KONTAKT. Ceny se v různých školách mohou od sebe lišit, proto se neváhejte informovat.

CENÍK

Tento ceník je platný od 1.1.2020

Pokud si nejste jisti zda je tento styl vhodný právě pro vás, můžete si v rámci skupinové výuky domluvit cvičební hodiny zdarma (tzv. na zkoušku) a to v délce až jednoho měsíce.

CENY TRÉNINKU  
   
6 měsíců 7.000 kč
12 měsíců 12000 kč
soukromá výuka 1 lekce (120 min) 1.500 kč
soukromá výuka v délce 21 hodin (1260 min) 15.000 kč
skupinová výuka na dané téma v délce 2hodin (120 min - max 4 osoby) 2.000 kč
skupinová výuka - min 4 osoby - víkend (15 hod) )cena je orientační a tento způsob výuky je možný pouze po předchozí domluvě)  10.000 kč

Pokud jsi členem, udržovací roční poplatek je 6.000,- Kč. Tento se následně odečítá od roční platby. 

Členství v klubu je podmíněno platnou průkazkou a zaplacením členského příspěvku, který je již obsažen v základní (pololetní či roční) platbě. 

Platbu lze uskutečnit v hotovosti či převodem. V případě převodu použijte tento účet: 2077260002/5500

K uvedeným cenám výuky "na objednávku" je nutno přičíst cenu pronájmu prostor. Ta se pohybuje cca od 0 - 450,- Kč/hod. Aby se předešlo případným nedorozuměním, vždy je dobré se předem informovat.

Ceny seminářů se odvíjí vždy od příslušného semináře a jsou uvedeny v odkazu u semináře.

Poskytujeme rovněž tématické a specializované semináře (např. Boj teleskopem civilní i profesní verze, Nebezpečné ostří, Jak přežít napadení nožem atd.) pro uzavřené skupiny z civilní i bezpečnostní sféry, pro mimopražské účastníky či budoucí instruktory. Tyto semináře jsou vždy realizované jen na základě domluvy a jejich cena se řídí dle více aspektů. V případě zájmu kontaktujte hlavního trenéra Aleše B.

Pro lidi, kteří z různých příčin nemohou pravidelně cvičit nebo pro mimopražské zájemce poskytujeme v předem domluveném termínu různé soukromé cvičební hodiny případně poskytujeme výuku formou jednodenního nebo víkendového semináře v předem dohodnutém čase. Cena a podmínky vždy záleží na individuální domluvě.

KALENDÁŘ AKCÍ