Aleš Brunner - hlavní instruktor pro ČR

 Ve svých 13 letech se začal seznamovat s prvními chvaty judo a posléze přidal ještě karate. Své nabyté znalosti zužitkoval a prohluboval i během základní vojenské služby, kde mimo jiné působil i jako instruktor sebeobrany .

V roce 1990 se začal aktivně věnovat reálné sebeobraně společně s lidmi, kteří se do té doby věnovali vrcholově bojovým sportům a pod vedením našich i zahraničních instruktorů začal pronikat do této problematiky.

K rozvíjení jeho schopností a znalostí též napomohlo i to, že v letech 1990 - 1994 pracoval jako záchranář na rychlé záchranné službě, kde častokrát musel používat své znalosti při eliminaci duševně narušených pacientů, kteří svým jednáním ohrožovali své okolí. Zde měl také možnost v praxi sledovat účinky různých zbraní (nejčastěji nůž, tyč a střelná zbraň) na lidský organismus.

Dále pracoval jako bodyguard a bezpečnostní poradce pro renomované agentury . Zde se seznámil s dalšími odborníky se kterými konzultoval a prohluboval své znalosti.

Vzhledem k jeho dobrým vztahům k lidem pohybujících se v oblastech bojových umění, bezpečnostních a záchranných složek má i v současné době neustálý přísun kvalitních informací, které jsou nezbytné pro kvalitní vývoj a strukturu sebeobrany.

Dnes tyto znalosti a zkušenosti předává svým žákům a plně se věnuje výuce a organizaci Pekiti Tirsia Kali Czech Republic. Sám se dále zdokonaluje cvičením Pekiti Tirsia Kali a to již více jak 15let pod vedením hlavního šéftrenéra pro Evropu, osobního žáka a asistenta přímého pokračovatele tohoto stylu GrandTuhona Leo T. Gaje, Tuhona Uliho Weidle.

Další informace

  • Narozen:: 30.3.1968
  • Motto:: Hřbitovy jsou plné hrdinů.
Další v této kategorii: « Eduard Karol Roman Brd »

KALENDÁŘ AKCÍ

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
31