Teleskop III.

SEMINÁŘ
 Registrace ukončena
 
5
Logo_barva_2
Datum:: 16. listopad 2019 09:00 - 18:00

Místo konání:: loděnice AC Sparta, U ledáren 80, Praha 4 - Braník  |  Město:: Praha 4

Třetí, volně na sebe navazující seminář, který vám zajistí jistotu a bezpečí v použití tohoto výborného sebeobranného prostředku. Během těchto cvičebních hodin probereme pěkně po pořadě vše, co jste se v předchozích částech naučili a to většinou formou modelových situací. Od uložení, základních postojů, úderů, pohybu, fixační a odváděcí páky, strategii atd., atd. až po složetější techniky a drily, obrany proti jiným zbraním atd. Dotkneme se i právního minima a vysvětlíme pojmy nutné obrany a krajní nouze. A přidáme i to, co v předchozích dílech nebylo.

Seminář je určen pouze pro ty, kteří absolvovali výcvik "Teleskop I a Teleskop II, případně některý z předchozích seminářů na teleskopický obušek pořádaný PTK CZ.". Podmínkou je dobrý zdravotní stav a chuť učit se novým věcem. 

Výuka bude probíhat pod vedením hlavního instruktora Pekiti Tirsia Kali Czech Republic Aleše Brunnera - Maginoo Mandala 5.Hagdan, který je přímým žákem Tuhona Uliho Weidle a členem evropské organizace Pekiti-Tirsia Europe.

Vybavení: vlastní teleskopický obušek, cvičební oblečení, opasek + boty do tělocvičny i na ven, jídlo a pití - vybavení je možno po předchozí domluvě zapůjčit na místě. Pro pokročilé cvičence i rukavice a přilba.

Registrace: nutná, počet míst omezen na pouhých 12 účastníků.

Cena: platba předem na tréninku nebo na č.ú.: 183475809/0300

člen/nečlen:  1000/1500 Kč

Platba na místě +20%

 

Telefon:
602831431
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa:
U ledáren 80
Praha 4

 

Seznam termínů


  • 16. listopad 2019 09:00 - 18:00

Powered by iCagenda

KALENDÁŘ AKCÍ